Parça nakliyat olarak Türkiye’nin 81 iline nakliye hizmet vermekteyiz. Nakliye Ambarlarımız ile müşterilerimize 7/24 hizmet etmekteyiz.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre taşıma şekilleri geliştirir ve bunları uygularız. Şehirlerarası Konteyner yükü, şehirlerarası Ambar Yükü, Şehirler arası Makine yükü, evden eve eşya yükü ve şehirlerarası kuru yük taşımacılığı başlıca sunduğumuz hizmetlerimizdir.

Şehirlerarası nakliyat işlerinde, Parça Nakliyat Yılların verdiği güven ve tecrübe ile Şehirler arasın nakliyat işlerinde her zaman yüklerinizi sigortalı olarak taşıtabileceğiniz bir firmadır. Kalite ve müşteri menmuniyetini her zaman ön planda tutan firmamız ile hızlı, güvenli, sigortalı olarak uygun fiyatlardan şehirler arası nakliye hizeti alabilirsiniz.

Şehirler Arası Nakliyat Hizmetlerimiz
  • Şehirler Arası Parça Eşya Parsiyel Taşımacılık
  • Evden Eve komple nakliyat
  • Ağır yük (tonajlı) taşımacılığı
  • Fuar stand taşımacılığı
  • Ofis taşımacılığı
  • Endustriyel Taşımacılık
  • Proje Taşımacılığı

Ankara Şehirler Arası Nakliye fiyatları

Taşımak isteyen siz değerli müşterilerimizin aklına ilk gelen şeylerin başında ücretler olur. Piyasa araştırması yaptığınızda fiyatların farklılık gösterdiğini göreceksiniz. En uygun fiyattan en iyi hizmeti almak en doğal hakkınızdır. Bunu size en uygun şehirlerarası nakliye olarak biz sağlıyoruz.Şehir içi taşınmaların fiyatlarını İstanbul ve İzmir'e nazaran, Ankara’da daha ucuzdur.İstanbul ise hem şehir büyüklüğü hem saat ve güzergah kısıtlamaları hem de köprü geçiş ücretlerinde dolayı Ankara ve İzmire nazaran biraz daha yüksektir. Ayrıca Kış aylarında yük taşıtma maliyetleri biraz daha düşük olmaktadır. Şehirlerarası nakliye işinde sektörün en gözde firması olma yolunda ilerlerken, sizlerin yüzünde bıraktığımız bir gülümseme hedefi ve çabası içerisindeyiz. Çünkü bizlerin en büyük kazancı sizlere sizlerin mutluluğudur.

2020 Ankara Şehirler Arası Nakliye Fiyatları İçin Arayın

Şehirler arası nakliye işinde işin de usta olmayanların olduğu yerde kaliteli hizmet alabilmek imkansızdır. Ankara Nakliyat Ambar firması olarak yılların getirdiği tecrübe ile hareket ediyoruz. Bu yüzden asla yüksek ücretler ödemezsiniz. Sizlerin mutluluğu kazanacağımız paradan daha değerlidir. Bizlerle yapılan her işte en büyük kârınız zamanınız ve paranız olacaktır. Biliyoruz ki sizlerin yüzündeki mutluluk bizlerin en büyük kazancıdır.Küçük bir piyasa araştırması yaptıktan sonra mutlaka bizi arayın.

İlden İle Şehirler Arası Sigortalı Taşımacılığın Önemi

Sigortalı verdiğimiz şehirlerarası nakliye hizmetiile en kaliteli takım arkadaşları ile en kolay ve en hızlı şekilde yükleriniz istediğiniz yere taşırken, risklerin en aza ineceğinin garantisini de veriyoruz: Sigortalı taşımacılık çıkabilecek her türlü soruna karşı nakliye işini yaptıracak kişinin içini rahat ettirir. Öngörülebilir ve öngörülemeyen zararlar sigorta kapsamında karşılancak ve yük sahibi maddi anlamda bir sıkıntı yaşamayacaktır. Biz Ankara Ambar taşımacılık olarak sizlere en iyi şartlarda en iyi hizmeti verebilmenin gayret ve isteği içerisinde herzaman çabalıyoruz. Değer vererek koruduğunuz eşyalarınız sigortanın güvencesi altında ve emin ellerdedir. Biz sektöründe 1 numara olmayı hedefleme yolunda emin adımlarla ilerleyebilmemizin ilk basamağı sizleri mutlu edebilmektir. Bu yüzden verdiğimiz eşsiz derecede sigortalı şehirler arası nakliye hizmeti ile sektörümüzün lider firmaları arasındayız

 

Ankara şehirler arası nakliye hareketliliği

Son yıllarda ambar nakliye hizmetimizin nereden nereye geldiğini gösteren illere göre hareketlilik tablosu

İstanbul 27%
İzmir 8%
Antalya 5%
Kocaeli 4%
Bursa 4%
Konya 4%
Eskişehir 3%
Kayseri 2%
Adana 2%
Balıkesir 2%
Diğer 39%